Oferta

Walter - WalterTitex - Walter Prototyp


Pragniemy, aby dzięki profesjonalnym narzędziom do obróbki metalu marki Walter, wszyscy nasi Klienci zyskali okazję do wyposażenia swoich warsztatów w rozwiązania bazujące na osiągnięciach najnowszej technologii. Uwzględniają one nie tylko precyzję działania, ale również bezpieczną obsługę.

Wśród wielu naszych propozycji znajdą się moduły najbardziej cenionych producentów. Zatroszczyliśmy się również o to, aby w katalogu tym pojawiły się zarówno podstawowe elementy – np. gwintowniki maszynowe, jak i bardzo specjalistyczne podzespoły, wśród których godne polecenia są m.in. frezy jeżowe, płytki tokarskie, oraz głowice frezarskie.

Jesteśmy przekonani, że obecność poniższych narzędzi w codziennej pracy wielu warsztatów przyczyni się do zwiększenia efektywności działań oraz pozwoli na wykonywanie bardzo trudnych, wymagających dokładności zleceń. Warto również podkreślić, że prezentowane przez nas komponenty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami oraz przy wykorzystaniu materiałów, które zapewniają im bezawaryjną, długotrwałą pracę.

Walter

Walter Titex

Walter Prototyp

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain