Oferta

Walter - Walter Titex - Walter Prototyp


Pragniemy, aby dzięki profesjonalnym narzędziom do obróbki metalu marki Walter, wszyscy nasi Klienci zyskali okazję do wyposażenia swoich warsztatów w rozwiązania bazujące na osiągnięciach najnowszej technologii. Uwzględniają one nie tylko precyzję działania, ale również bezpieczną obsługę.

Wśród wielu naszych propozycji znajdą się moduły najbardziej cenionych producentów. Zatroszczyliśmy się również o to, aby w katalogu tym pojawiły się zarówno podstawowe elementy – np. gwintowniki maszynowe, jak i bardzo specjalistyczne podzespoły, wśród których godne polecenia są m.in. frezy jeżowe, płytki tokarskie, oraz głowice frezarskie.

Jesteśmy przekonani, że obecność poniższych narzędzi w codziennej pracy wielu warsztatów przyczyni się do zwiększenia efektywności działań oraz pozwoli na wykonywanie bardzo trudnych, wymagających dokładności zleceń. Warto również podkreślić, że prezentowane przez nas komponenty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami oraz przy wykorzystaniu materiałów, które zapewniają im bezawaryjną, długotrwałą pracę.

Walter

Jedną z wiodących marek na rynku narzędzi do obrabiania metali jest firma Walter. Oferuje ona wysokiej jakości sprzęt do gwintowania, frezowania, toczenia oraz cięcia stali, metali i ich rozmaitych stopów. Doskonała precyzja i solidność wykonania gwarantują niezawodność oraz długą i bezproblemową eksploatację urządzeń. Efekty ich pracy są zgodne ze światowymi normami i certyfikatami.Walter Titex

W ofercie naszej firmy znajdziecie również linię produktów znaną pod marką Walter Titex. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt do obróbki metalu. Wykorzystywany jest on szeroko w branży produkcyjnej. Służy on do cięcia, gwintowania, toczenia czy frezowania wyrobów ze stali. Wytwarzane za jego pomocą produkty spełniają najbardziej wyśrubowane międzynarodowe normy.Walter Prototyp

Nasza firma oferuje nowoczesne i wydajne narzędzia z docenianej na świecie linii produktów Walter Prototyp. Są to produkty renomowanego producenta z branży narzędziowej. Oferują one wysoką jakość i niezawodność podczas procesu obrabiania różnego rodzaju metali i stopów. W gamie produktów znajdziemy urządzenia służące do toczenia, gwintowania, wiercenia oraz frezowania.

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain