O Firmie

Jako firma opierająca swoje codzienne działania na wieloletnim doświadczeniu wiemy, czego oczekują od nas właściciele nowoczesnych warsztatów i specjalistycznych pracowni. Precyzja to czynnik, który wyróżnia naszą ofertę na tle pozostałych, konkurencyjnych firm. MM-TOOLS to dystrybutor narzędzi marki Walter (maszyny, części i akcesoria) oraz partner dla wszystkich odpowiedzialnych, ambitnych oraz pragnących doskonalić swoją codzienną pracę warsztatów.

Dbając o bezpieczeństwo oraz efektywność pracy zdecydowaliśmy się zaufać jedynie najlepszym. Stąd też w naszej ofercie znalazły się narzędzia do obróbki skrawaniem marki Walter Titex oraz Prototyp. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania w postaci solidnych, trwałych, wykonanych z odpornych na intensywną eksploatację materiałów elementów. Ich obecność pozwoli na wykonywanie nawet najtrudniejszych czynności wymagających od narzędzi do obróbki skrawaniem pełnej sprawności.

Firma MM-TOOLS z Torunia, jako dystrybutor wyżej wymienionych produktów – maszyn, części czy akcesoriów, uwzględnia również wygodę. Są to takie rozwiązania, które dzięki swojej prostej obsłudze i ergonomicznej budowie pozwolą dostosować tempo i sposób pracy do indywidualnych potrzeb projektu oraz operatora urządzenia.

Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy katalog narzędzi skrawających firmy Walter podzielonych na poszczególne serie – standardową, Titex oraz Prototyp.

 

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi, tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain