MM-TOOLS

autoryzowany dealer narzędzi

do obróbki skrawaniem

firmy Walter

Oferta Walter Titex Prototyp

       Pragniemy, aby dzięki profesjonalnym narzędziom do obróbki metalu marki Walter, wszyscy nasi Klienci zyskali okazję do wyposażenia swoich warsztatów w rozwiązania bazujące na osiągnięciach najnowszej technologii. Uwzględniają one nie tylko precyzję działania, ale również bezpieczną obsługę.
       Wśród wielu naszych propozycji znajdą się moduły najbardziej cenionych producentów. Zatroszczyliśmy się również o to, aby w katalogu tym pojawiły się zarówno podstawowe elementy – np. gwintowniki maszynowe, jak i bardzo specjalistyczne podzespoły, wśród których godne polecenia są m.in. frezy jeżowe, płytki tokarskie, oraz głowice frezarskie.
Jesteśmy przekonani, że obecność poniższych narzędzi w codziennej pracy wielu warsztatów przyczyni się do zwiększenia efektywności działań oraz pozwoli na wykonywanie bardzo trudnych, wymagających dokładności zleceń. Warto również podkreślić, że prezentowane przez nas komponenty zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami oraz przy wykorzystaniu materiałów, które zapewniają im bezawaryjną, długotrwałą pracę.